Carbon Neutrality Pas 2060

Posted Posted by admin in Sertifika Sorgulama     Comments No comments
Kas
27

 Sizin sağlığınız bizim önceliğimiz

“PAS 2060’ı karbon nötrlüğün düzgün ve şeffaf bir şekilde gösterilmesi olarak karşılıyoruz.”

iklim değişikliği ile mücadelede her şirketin ve bireyin bir rolü var.

Harekete geçmeniz için size yardımcı olacağız.

 vaktimizin % 90’ını kapalı mekanlarda geçirdiğimiz düşünüldüğünde sağlığımız için çok önemlidir.

 

CARBON NEUTRALİTY PAS 2060 testi ne işe yarar.

İyi bir iç ortam hava kalitesi çalışanlarınızın kendisini iyi hissetmesini ve sağlıklı olmalarını sağlar. Yani iyi bir çalışma ortamı havasının daha fazla prodüktivite sağladığı konusunda hiçbir şüphe yoktur. kafanızın rahat olması ve çalışanlarınıza güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağladığınızdan emin olmanız için iç ortam hava kalitesi testi hizmeti sunmaktadır.

-Hem Çalışanlarınızı Hem kendinizi Koruyun, İstihdam Sağlayın

-Rakiplerinizden Farklı Olun

NEDEN CARBON NEUTRALİTY PAS 2060 TESTİ YAPTIRMALIYIZ…!!

Dünyanın genelinde iklimlendirme araştırmaları gerçekleştiren Swegon Air Academy; geçtiğimiz günlerde Amerika’da önemli bir çalışmaya imza attı. ABD’nin farklı bölgelerindeki 100 ofiste yapılan araştırmada, temiz hava sağlanamayan ofis ortamlarında hastalık iznine ayrılan kişi sayısının, diğer ofislerden yüzde 65 fazla olduğu ortaya çıktı. Birçok bulaşıcı solunum yolu hastalığının düşük havalandırmalı ortamlarda daha fazla görüldüğü belirtilen araştırma sonucuna göre; havalandırma bozuklukları, çalışanların sinirli olmasına yol açarken iş veriminin de azalmasına neden oluyor.

SONUÇ

Hazırlayacağımız dokümantasyon size, çevresel yönetiminizi normal iş akışınızın daimi bir parçası yapma imkanı tanır. Çalışma koşullarınızın iyileştirilmesinin ve çalışanlarınızın yüksek verimlilikle çalışabilmesi için bir ortam yaratmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için bizi hemen arayın…!!

Post comment

Kategoriler

Sayfalar

Son Eklenenler