Eurovent Belgesi

Posted Posted by admin in Genel     Comments No comments
Kas
9

EUROVENT BELGESİ NEDİR

Eurovent belgesi İklimlendirme ve soğutma makinelerin veya mamüllerin Avrupa performans değerlerine göre onaylayan bir sertifikadır.Tıpkı diğer belgeler gibi kalite standartlarına ulaşmak ve Avrupa kriterlerini hedeflemek için verilen eurovent belgesi nedir sorusuna EZHAR KURUMSAL firması ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

EUROVENT BELGESİ NASIL ALINIR

Eurovent belgesi almak için öncelikle bizlere ürün numunesi veya fotoğraf veya test raporları göndermeniz gerekmektedir. Eğer işlerinizin kolaylığı için eurovent belgesi EZHAR KURUMSAL tarafından verilmektedir.

EUROVENT BELGESİ NEREDEN ALINIR

Eurovent belgesi demek ürünlerin Avrupa standatlarında bağımsız bir kuruluş tarafından kontrol edildiğinin özelliği taşıdığını gösterir. eurovent belgesi nereden alınır EZHAR KURUMSAL olarak belgenin kontrolüne kadar sizlerin yanında olacağız.

EUROVENT BELGESİ ÖRNEĞİ

“(EZHAR KURUMSAL), Eurovent Sertifikasyon (KLİMALAR) Programına katılmış olup, sertifikalandırılmış modellerin onaylı verileri Eurovent Rehberinde listelenmektedir.”

EZHAR KURUMSAL Eurovent sertifikası ve  belgesi verilmesi konusunda uzun yıllar kazandığı tecrübe ile siz değerli müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Saso Belgesi Destek: Ezhar Kurumsal

TEL : 0216 517 59 04

CEP : 0546 925 06 24

Saso Belgesi Başvuru: cigdem@ezharkurumsal.com

 

info@ezharkurumsal.com

 

 

Post comment

Kategoriler

Sayfalar

Son Eklenenler