Solidworks Eğitimi

7 DERS TE 7 SEVİYE SOLİDWORK 2011-2012 KURSU

UYĞUN FİYAT , YÜKSEL KALİTELİ EĞİTİM VERİYORUZ

Solidworks Kursu, Solidworks programı makina, mobilya, otomasyon, mekatronik, plastik-saç kalıpçılığı, endüstriyel ürün tasarımı gibi alanlarda oldukça yaygın kullanımı olan bir programdır.

Solidworks Kursu, Solidworks kullanarak vektör tabanlı 3D çizimler yapılmasını, teknik veriler alınmasını, Montaj modülü ile çalışmaları montajlamayı, parçalar üzerinde darbe, statik gibi testler ve animasyon yapmayı hedeflemektedir.

Solidworks Kursu, sonunda katılımcılarımızın iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.

Solidworks Kursu, sonunda katılımcılarımızın kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır
1 – SolidWorks Kursu 1. Seviye Bilgi Düzeyi
Bu seviyede öğrenciye SolidWorks ve diğer çizim programlarının genel işleyiş mantığı, ekran ve çizim alanının tanıtımı ve genel mantığıyla parametrik yapının anlatımı yapılır.

2 – SolidWorks Kursu 2. Seviye Bilgi Düzeyi
Skeç modelleme ortamına giriş konularının anlatılması skeç ortamında çalışma ve katılımcıların 2B çizimleri yapabilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir.

 

3 – SolidWorks Kursu 3. Seviye Bilgi Düzeyi
SolidWorks Kursu 3. Seviyesinde katılımcıya katı modelleme mantığının aktarılması ve katılımcının 3B modelleme yapabilecek seviyeye getirilmesi sağlanır.

4 – SolidWorks Kursu 4. Seviye Bilgi Düzeyi
Öğrenciye yüzey modelleme hakkında bilgi verilmesi ve SolidWorks programında bunun yapılabilirliğinin sağlanması amaçlanır.

 

5 – SolidWorks Kursu 5. Seviye Bilgi Düzeyi
Katı modelleme konularının tamamen aktarılması ve yapılan çizimler ile montaj yapabilmek hedeflenmektedir.

6 – SolidWorks Kursu 6. Seviye Bilgi Düzeyi
Yapılan katı modellemelerin teknik resme aktarılması ve üç görünüş çıkartabilmek ve teknik resim tablolarının ve komutlarının öğretilmesi hedeflenmektedir.

 

7 – SolidWorks Kursu 7. Seviye Bilgi Düzeyi
SolidWorks Kursunun sonunda katılımcılar yapılan çizimleri ve projeleri animasyon haline getirebilir ve bunların kayıt edilmesi ve sunum mantığının oluşturulması konularında yeterli bilgiye sahip olurlar.

Eğitim süresi ve seanslar

SolidWorks Eğitimine katılacak olan öğrencilerimizin kendilerine uyan zamanlarda bu eğitime katılmaları amaçlamaktayız . Bu nedenle SolidWorks Eğitimlerinin seansları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere öğrencimize uyacak saatler arasında verilmektedir . Bu saatler Kariyer Mimarı Eğitim Kurumu olarak eğitim sektöründen edindiğimiz tecrübeyle öğrencilerimizin en verimli olabileceği saatler göz önüne alınarak seçilmiştir. Eğitimin toplam süresi 56 ders saati olarak belirlenmiştir.

Kategoriler

Sayfalar

Son Eklenenler