SEVKİYAT ÖNCESİ GÖZETİM – KENYA , CEZAYİR , LİBYA

Posted Posted by admin in Duyurular, Genel     Comments No comments
Tem
12

SEVKİYAT ÖNCESİ GÖZETİM – KENYA , CEZAYİR , LİBYA

EZHAR KALİTE , Kenya  , CEZAYİR ve LİBYA ‘ya  ihraç edilen mal gönderimleri üzerinde sevkiyat öncesi gözetimler (PSI) gerçekleştirir.

PSI programımız, sevkiyattan önce, bilhassa kalite, miktar, tarife sınıflandırması, ithalata uygunluk ve gümrük işlemleri için kıymet takdiri bilgilerinin tedariki bakımından malların doğru biçimde tanımlanmasını sağlar. Ödenecek ithalat vergilerinin ve harçlarının zamanında ve doğru biçimde belirlenmesi hem hükümetin hem de ithalatçının yararınadır.

Gümrüklere bilgi akışını hızlandırmak, belge güvenliğini temin etmek ve ithalat işlemlerindeki gecikmeleri azaltmak amacıyla verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmeye çalışmaktayız.

Güvenlik etiketleri ve sonuçların elektronik ortamda iletilmesi gibi yenilikçi yaklaşımlar ve araçlar kullanarak yapılan modern sevkiyat öncesi gözetimler, hiç olmadığı kadar yüksek maliyet-fayda oranı yakalanabilmesini ve daha büyük yararlar sunulabilmesini sağlar. EZHAR KURUMSAL  sevkiyat öncesi gözetim hizmetlerinin size sağlayacağı yararlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

www.ezharkurumsal.com

Cigdem@ezharkurumsal.com

Post comment

Kategoriler

Sayfalar

Son Eklenenler